بهترین ویجت های iOS بر روی آیفون

بهترین ویجت های iOS بر روی آیفون: در این مطلب چهارده مورد از بهترین ویجت های iOS که به واسطه آپدیت اپلیکیشن‌ هایشان در دسترس قرار گرفته‌اند را به شما معرفی می‌کنیم.

Dark Noise

این اپلیکیشن شش دلاری صداهای طبیعت را برایتان پخش می‌کند که می‌توانید از ترکیب آن‌ها موسیقی آرامش ‌بخشی بسازید و موقع مطالعه، کار و قبل از خواب به آن‌ها گوش دهید. ویجت‌های Dark Noise کارتان را برای میکس کردن این صداها بسیار راحت کرده‌اند و دسترسی آسان‌تری هم می‌توانید به آن‌ها داشته باشید.


++Pedometer

یک قدم‌شمار عالی که ویجت بسیار زیبایی هم دارد. با این ویجت (که مدام آپدیت می‌شود) در لحظه می‌توانید ببینید که امروز چند قدم برداشته‌اید، قدم‌هایتان چند مایل یا کیلومتر شده و قدم‌زنی امروزتان را با روزهای قبل از روی نمودار مقایسه کنید.


Träning – Workout Goals

این اپلیکیشن ورزشی سوئدی هدف تمریناتی که می‌کنید (لاغر شدن، چاق شدن و …) را در نظر می‌گیرد و در ویجت درصد و روزهای مانده تا رسیدن به این هدف را به شما نشان می‌دهد.


Mindful Affirmations

Mindful Affirmations همانطور که از اسمش پیداست، از طریق ویجت روی صفحه به شما جمله‌های انگیزه‌بخش می‌گوید؛ راهکارهایی که برای دوری از تنش و استرس، دوری از افسردگی و فکرهای منفی، موفقیت در روابط عاطفی و افزایش خودباوری خیلی به کارتان می‌آیند.


Glimpse 2

Glimpse 2 یک ویجت فوق‌العاده است. کارش این است که روی نقطه خاصی از یک وبسایت زوم کند تا بدون نیاز به باز کردن مرورگر بتوانید فقط با بالا و پایین بردن ویجت محتوای آن وبسایت را بخوانید.


Merriam-Webster

حضور دائمی ویجت یک دیکشنری قابل اطمینان روی صفحه از نظر خیلی‌ها یک ضرورت است. خوشبختانه مریام وبستر اپلیکیشنش را برای پشتیبانی از ویجت‌های iOS 14 به‌روزرسانی کرده و فوق‌العاده کاربردی ظاهر می‌شود.


FotMob

با ویجت FotMob هر بار که صفحه گوشی را روشن می‌کنید، نتیجه زنده مسابقات مد نظرتان را می‌توانید ببینید. به جز این بازی‌های آینده و آخرین اخبار و حواشی مسابقات هم در این ویجت‌ها به نمایش در می‌آیند.

سایت آیسل
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

سایت آیسل
Average rating:  
 1 reviews
by احسان ورزیده on سایت آیسل

واقعا ویجتهای معرفی شده عالی بودن و برای گوشیم دانلود کردم.

Author: user1

5 thoughts on “بهترین ویجت های iOS بر روی آیفون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *