لوگو دیجی کالا Digikala

لوگو دیجی کالا Digikala: «تجربه خرید خوشایند و ثبت لبخند» شعاری که کمی ظاهر لوگوی جدید دیجی کالا را لو داد. لوگوی دیجی کالا نسبت به ورژن گذشته تغییرات جالبی داشته که تصویر گویای همه چیز هست. رنگ لوگو تقریبا از خانواده همان  رنگ قرمز گذشته است البته خیلی شارپتر شده است. فراموش نکنید که این لوگو تک رنگ شده کاری که اسنپ انجام داد! خبری از رنگ طوسی یا مشکی در لوگو نیست. لوگوی تک رنگ، یک قرمز صورتیه فلتِ شیک و فانتزی شاید بهتر باشه بگیم رنگ گل سرخ.

لوگو دیجی کالا

لوگو دیجی کالا

فونت دیجی کالا شاید شبیه بعضی از فونت‌های لاتین باشد اما همچون گذشته کاملا سفارشی و یونیک است. تایپوگرافی یا فونت لوگوی جدید تغییر خاصی نکرده بهتره بگوییم که بهینه‌تر و فانتزی‌تر شده است. گردیِ گوشه‌های فونت بیشتر و به یک فونت پفکی تبدیل شده است! اگر کمی دقت کنید تایپوی لوگوی دیجیکالا راه تایپوی لوگوی اسنپ را رفته است، کمی‌ فانتزی‌تر و تک‌رنگ. شاید به طراح سفارش شده که: یه چیزی میخوایم مثل اسنپ.

خب این قسمت از لوگو خیلی حرف دارد. فقط یک تغییر گرافیکی نیست، یک تغییر استراتژی نام برند است. دیگر خبری از «دیجیکالا» نیست و کم کم باید عادت کنیم به «دیجی‌کالا» ! کاری که تپسی (تپ‌سی) اصلاح کرد دیجی‌کالا برعکس آن را انجام داد. به نظرم دلیل عمده آن هم جستجوی نام برند در گوگل است که کاربران دیجی‌کالا حدوداً ۳ برابر این «دیجی‌کالا» را بیشتر دوست دارند و جستجو می‌کنند. ظاهر تایپوی فارسی هم تناسب مناسبی دارد و نسبن به ورژن قبلی بهینه‌تر شده است.


سایت دیجی کالا

https://www.digikala.com


سایت آیسل
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

سایت آیسل
Average rating:  
 1 reviews
by علیرضا on سایت آیسل

بهترین فروشگاه اینترنتی ایران هست

Author: user1

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *