لوگو پپسی Pepsi

لوگو پپسی Pepsi: شرکت پپسی در سال 1898 در کارولینا پدید آمد و تا سال 2008 یازده بار لوگوی خود را تغییر داده است. سال 1905 اولین تغییر در لوگوی جدید که 1898 خلق شده بود ایجاد شد. سال 1906 لوگوی دوباره طراحی شد و شعار تبلیغاتی جدیدی افزوده شد. “نوشیدنی خوراکی خالص و اصل” نشان تجاری در کانادا به ثبت رسید.

نشان تجاری پپسی در سال 1907 در MEXICO ثبت شد. در سال 1920 پپسی به شعار” پپسی کولا بنوشید، رضایت شما را تامین خواهد کرد” برای جلب مشتریان توسل جست. در سال 1932 در آرژانتین علامت تجاری پپسی ثبت شد و در سال 1938 این نشان در شوروی به ثبت رسید. در سال 1940 آگهی تجاری تاریخچه خود را اولین بار بصورت آواز تهیه کرد و در کل کشور منتشر ساخت ،آهنگ نیکل نیکل سر انجام بالاترین رکورد را به خود اختصاص داد و بعدها به 55 زبان ترجمه شد. لوگوی جدید و پیشرفته تر مطابق با موقعیت جدید طراحی شد.

تاریخچه لوگو پپسی

تاریخچه لوگو پپسی

در حمایت از تلاش های آمریکا در جنگ جهانی دوم در سال 1941 ، شرکت پپسی رنگ در بطریهای خود را به قرمز سفید و آبی تغییر داد. در سال 1950 شعار تبلیغاتی” برگشت به وزن بیشتر” تبدیل به موضوع اصلی و تم تبلیغاتی جدید پپسی شد و به علت رقابت لوگوی شرکت دوباره به روز شد. توجه آمریکایی ها در سال 1953 به افزایش وزن زیاد شد و استراتژی جدید شرکت، برمبنای محصول با میزان کالری کمتر قرار گرفت.

در سال 1954 عبارت “آشامیدنی سبک “به تلفیقی از عبارات ” طراوت بدون سنگینی ” تغییر یافت. همراه با تمام این تغییرات استرتژیک در پپسی لوگوی این شرکت به روز رسانی میشد و سال 1958 سال نبرد پپسی برای بهبود نشان تجاریش بود. در سال 1961 شرکت پپسی روی مشتریان خود ارزیابی بیشتری انجام داد و به اهمیت زیاد مشتریان جوان پی برد.”و حالا پپسی برای آنها که فکر می کنند جوان هستند” و به این طریق نشان تجاری مورد توجه تمام بازار را ثبت کرد. تمام این تغییرات ادامه داشت و لوگوی پپسی در راستای رسیدن به اهداف تجاری این شرکت بارها تغییر کرد تا بالاخره آخرین بار در سال ۲۰۰۸ لوگوی جدید پپسی توسط گروه  Arnell طراحی شد.


سایت پپسی

https://www.pepsi.com


سایت آیسل
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

سایت آیسل
Average rating:  
 1 reviews
by علیرضا on سایت آیسل

بعد از برند کوکا کولا، یکی از برترین برندهای نوشیدنی هست

Author: user1

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *