رونمایی از موتور بی ام و R18 سفارشی

رونمایی از موتور بی ام و R18 سفارشی: بی‌ ام‌ و موتورراد سرمایه‌گذاری زیادی روی طیف جدید موتورسیکلت‌ کرده است و تلاش می‌کند آن‌ها را به گونه‌ای بسازد که با وجود بیشترین تغییرات ظاهری، مورد پسند مشتاق‌ترین طرفداران موتورسیکلت باشد. مدل R 18 یکی از نمونه‌های برجسته در این زمینه به شمار می‌رود که از ابتدا با درنظرگرفتن شخصی‌سازی ایجاد می‌‌شود. آن‌چه ما قصد داریم به شما نشان دهیم، کار شرکت Kingston Custom است و بدون شک می‌توان آن را یکی از زیباترین موتورسیکلت‌های سفارشی در جهان نامید.

بی ام و R18

بی ام و R18

جدیدترین نسخه سفارشی از بی‌ ام ‌و R 18 که «روح عشق» نامیده می‌شود، سومین مدل ارائه‌شده به‌عنوان بخشی از سری «SoulFuel» است که طی همکاری نزدیک بی‌ام‌و موتورراد و تعدادی از بهترین شرکت‌های سفارشی ‌سازی سراسر جهان ساخته شده. چندی پیش، شرکت سفارشی‌سازی رولاند سندز نسخه‌ای از این موتورسیکلت معرفی کرده بود و اندکی پس از آن، شرکت برنارد نائومن نسخه‌ای سفارشی از موتورسیکلت بی‌ام‌و ارائه داد.

بی ام و R18

اگزوز بی ‌ام ‌و R 18 توسط اوهلرکینگ اصلاح و به سبک رودستر کینگستون تغییر داده شده است؛ درحالی‌که زین از طیف وسیعی از لوازم جانبی بهره می‌برد. چراغ‌های راهنما با نشانگرهای Kellermann جایگزین شده‌اند و چراغ جلو LED ‌اکنون به‌جای چراغ اصلی در ساختار آیرودینامیکی بدنه قرار دارد. خطوط اصلی و رنگ‌آمیزی موتورسیکلت، با اضافه کردن برخی از جزئیات در سبک کینگستون، برای ساختار بدنه و بال استفاده شده است. سیستم تعلیق چرخ و مخزن سوخت بدون تغییر باقی مانده‌اند. طراحی این موتورسیکلت به‌طور کلی براساس سبک کلاسیک آرت دکو بنا شده است.

بی ام و R18

بی ام و R18

آخرین محصول، توسط ذهن درک اوهلرکینگ ساخته شده است و مدل رکوردشکن بی‌ام‌و را در سال ۱۹۳۷ یادآوری می‌کند. هر ناظری بلافاصله متوجه ویژگی اصلی این موتورسیکلت خواهد شد که ساختار آیرودینامیکی بدنه سفارشی ساخته‌شده در Kingston است. از دو جلوپنجره بزرگ الهام‌گرفته از بی‌ام‌و ۳۲۸ و همچنین چراغ جلو بزرگ در بالای آن‌ها بهره گرفته می‌شود. فرمان و گل‌گیرها نیز به‌صورت سفارشی ساخته شده‌اند و در این میان، قاب اصلی موتورسیکلت بدون تغییر نگه داشته شده است.

منبع خبر: زومیت

سایت آیسل

Author: user1

1 thought on “رونمایی از موتور بی ام و R18 سفارشی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *