فروش پیکسل 4a طرح ویژه گوگل

فروش پیکسل 4a طرح ویژه گوگل: گوگل فی به افرادی که می‌خواهند به‌جای پیکسل ۵، گوشی پیکسل 4a را خریداری کنند، پیشنهاد ویژه‌ای دارد. این شرکت پیکسل 4a را به‌صورت حق اشتراک دوساله دراختیار کاربران قرار می‌دهد و کاربران  باید ماهانه مبلغ ۹ دلار پرداخت کنند؛ قیمت کل گوشی در مدت دو سال، ۲۱۶ دلار خواهد شد. موضوع زمانی جالب‌تر می‌شود که بدانید قیمت در نظر گرفته‌شده برای خرید پیکسل 4a نزدیک به ۳۴۹ دلار است و با خرید حق اشتراک پیکسل 4a تخفیف زیادی به کاربران داده می‌شود. گوگل امیدوار است با این طرح جدید بتواند افراد بیشتری را به خرید گوشی‌های پیکسل تشویق کند و کاری کند که آن‌ها بعد از دو سال، مدل‌های جدید را پیکسل را بخرند.

درکنار ارائه این طرح جدید، گوگل یک طرح محافظتی هم پیش روی خریداران قرار می‌دهد. این طرح برای شرایطی است که گوشی دزدیده شود، گم شود یا آسیب ببیند. این طرح ماهانه ۶ دلار خواهد بود و درواقع اگر اتفاقی برای گوشی بیفتد، توسط گوگل تعمیر نمی‌شود. بااین‌حال اگر این طرح را داشته باشید، تخفیف مناسبی دریافت می‌کنید. گوگل گفته است که هزینه‌ی تعویض صفحه‌نمایش ۴۳ دلار خواهد بود، تعمیر قطعات گوشی ۷۹ دلار قیمت دارد و قیمت تعویض گوشی هم ۹۹ دلار است. اگر درکنار خرید حق اشتراک، این طرح را هم بگیرید، ماهانه ۱۵ دلار برای گوشی پرداخت خواهید کرد و قیمت کل گوشی، ۳۶۰ دلار در مدت‌زمان دو سال می‌شود.

پیکسل 4a

پیکسل 4a

در آخر بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که گوگل فی یک MVNO (اپراتور مجازی شبکه سیار) است که از زیرساخت‌های اپراتورهای T-Mobile و شبکه مخابرات آمریکا برای ارائه خدمات موبایل استفاده می‌کند. گوگل فی دو پیشنهاد برای کاربران خود دارد: در طرح اول کاربران ماهانه ۲۰ دلار پرداخت می‌کنند و به‌صورت نامحدود می‌توانند پیام کوتاه ارسال کنند و تماس بگیرند و برای هر گیگ اینترنت باید ۱۰ دلار پرداخت کنند. طرح دوم به این صورت است که کاربران ماهانه ۷۰ دلار پرداخت می‌کنند و ماهانه ۲۲ گیگابایت اینترنت پرسرعت دریافت می‌کنند. در این طرح هم کاربران می‌توانند به‌صورت نامحدود پیام کوتاه ارسال کنند و تماس بگیرندو ۱۰۰ گیگابایت فضای ابری گوگل هم دریافت می‌کنند. این طرح‌ها دراختیار افرادی قرار می‌گیرد که سیم‌کارت‌های گوگل فی را دریافت کنند.

منبع خبر: زومیت

سایت آیسل

Author: user1

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *