ایستکول پرفروش ترین یخچال و فریزر در دیجی کالا

ایستکول پرفروش ترین یخچال و فریزر در دیجی کالا: مدیر عامل ایستکول، کسب رتبه اول بیشترین فروش تعدادی و ریالی یخچال را در ‌سایت «دیجی ‌کالا» خبر داد. شرکتی که سابقه‌ی فعالیتش به سال 1356 و تأسیس آن توسط برادران محمدی برمی‌گردد. فعالیت تکران‌مبرد با تولید یخچال‌های صنعتی در استان قم شروع شد و در دهه‌های 70 و 80 تولید یخچال‌ها و فریزر‌های سایز کوچک آن‌ها با نام تجاری ایستکول استارت خورد. حالا براساس جدید‌ترین گزارش منتشر شده‌ی وب‌سایت دیجی‌کالا برای فروش سال 1398 در حوزه‌ی لوازم‌خانگی و علی‌الخصوص یخچال فریزرها، یخچال 5 فوت و یخچال 9 فوت ایستکول رتبه اول و دوم را از نظر تعداد فروش در وب‌سایت دیجی‌کالا کسب کرده‌اند. همچنین یخچال 5 فوت از نظر ارزش ریالی رتبه اول و یخچال 9 فوت هم رتبه سوم را در وب سایت دیجی‌کالا از آن خود کرده‌اند.

مدیرعامل ایستکول در گفتگو با خبرگزاری دنیای اقتصاد / عصر ایران اعلام کرد: «ایستکول پس از موفقیت‌های خود در محصولات صنعتی به سمت تولید محصولات خانگی و تجاری رفت. محصولات ایستکول در سه گروه محصولی یخچال فریزر، آبسردکن‌های دو منظوره و دستگاه‌های تصفیه‌هوا قرار دارد. در محصولات خانگی، فریزرهای کوچک و تصفیه‌هوا و در محصولات اداری و تجاری یخچال‌های 5 و 9 فوت ایستکول حرف اول را در بازار می زند. محمدی از تغییراتی در تولیدات این شرکت در طول سالیان گذشته می‌گوید که از این جمله می‌‌توان اضافه‌شدن سالانه محصولات جدید براساس نیازسنجی بازار را سیاست اصلی توسعه محصول این شرکت دانست. محصولات شرکت تکران‌مبرد شامل یخچال‌خودرو، یخچال جذبی بدون کمپرسور، یخچال‌های دی‌سی ۱۲ ولت مخصوص کمپینگ، یخچال‌ فریزر، چندین کلاس از آبسردکن‌های دومنظوره و دستگاه‌های تصفیه‌هوا است.

ایستکول

ایستکول

مهرداد محمدی در زمینه ورود این شرکت به حوزه‌ی تولید آبسردکن می‌گوید: «با توجه به اضافه شدن آبسردکن‌ها به سبد محصولات اداری و تجاری در کشور‌های اروپایی و چین، نیاز تولید این محصول در ایران هم دیده شد و با افتتاح اولین خط تولید آبسردکن در ایران توانستیم طی چند سال 50 درصد از سهم بازار را به‌دست آوریم. زمانی که محصول آبسردکن توسط ما وارد ایران شد، بازخورد‌ها به‌گونه‌ای بود که مردم حس یک محصول غیرضروری نسبت به آن داشتند، اما با گذر زمان وقتی که مشخص شد اضافه شدن این محصول به ادارات، سازمان‌ها و مراکز فروشگاهی باعث بهینه شدن کار می‌شود، مردم از این محصول بیشتر استقبال کردند.»

منبع خبر: دیجیاتو


سایت ایستکول

https://www.eastcool.com/fa


سایت آیسل
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

سایت آیسل
Average rating:  
 1 reviews
by سهیلا ر. on سایت آیسل

برند ایستکول یکی از برندهای ایرانی تقریبا خوب در کشور هست. من دستگاه آبسردکنشو گرفتم خوب بود.

Author: user1

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *