تعطیلی دوباره اپل استورها

تعطیلی دوباره اپل استورها: به دلیل افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در آمریکا، اپل ۱۴ فروشگاه خود در ایالت فلوریدا را پس از بازگشایی دوباره تعطیل کرده است. اپل اعلام کرد به طور موقت ۱۴ فروشگاه خود در ایالت فلوریدا آمریکا را دوباره تعطیل می‌کند. دلیل این امر افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا اعلام شده است.

از زمان بازگشایی فروشگاه‌های اپل پس از تعطیلی به دلیل شیوع ویروس کرونا، در کل ۳۲ فروشگاه دوباره تعطیل شده‌اند. طبق اطلاعات موجود فروشگاه‌های اپل در فلوریدا، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی، تگزاس و آریزونا بدون اعلام تاریخ بازگشایی مجدد، دوباره تعطیل شده‌اند. سخنگوی اپل در بیانیه‌ای گفت؛

به دلیل شرایط فعلی ناشی از شیوع ویروس کرونا در برخی از مناطق، ما به طور موقت فروشگاه‌ها در مناطق مذکور را تعطیل می‌کنیم. فروشگاه‌ها برای احتیاط تعطیل شده‌اند. همزمان ما به دقت شرایط را رصد می‌کنیم.

پس از تعطیلی ۱۴ فروشگاه در روز جمعه، ققط ۲ فروشگاه اپل در کل ایالت فلوریدا باز هستند. اپل در ماه مارس فروشگاه‌های خرده فروشی خود را به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل کرد. اما فروشگاه‌های این شرکت از ماه می با در نظر گرفتن محدودیت‌هایی فعالیت خود را دوباره آغاز کردند. اما با توجه به افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در برخی مناطق، اپل  دوباره تصمیم به تعطیلی فروشگاه‌های خود گرفته است.

منبع خبر: خبرگزاری مهر

سایت آیسل

Author: user1

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *